ראשי » וול סטריט – Wall Street

וול סטריט – Wall Street


לדבר אנגלית כמו שפת אם

Wall Street הוא אחד מבתי הספר המובילים בעולם ובארץ בתחום לימודי אנגלית. בית הספר הוקם בשנת 1972 כחברת בת של חברת החינוך הפרטית הגדולה ביותר בעולם הקרויה "Sylvan Learning Systems".

בישראל בית הספר לאנגלית של וול סטריט הוא חלק מקבוצת קידום, הידועה בעיקר כחברה מובילה בתחום ההכנה לקראת מבחן פסיכומטרי.

בבית הספר וול סטריט משקיעים מאמצים רבים כדי לבנות תוכניות לימודים ייחודיות שיותאמו גם לצרכים של אנשים בוגרים ועסוקים, ובהתאם, גם לצרכים הייחודיים של התלמיד הישראלי.

שיטות הלימוד של וול סטריט הן חדשניות, ייחודיות ומותאמת לכל תלמיד ולצרכיו האישיים.

ברחבי העולם ישנם היום יותר מ-420 מרכזי לימוד של וול סטריט ביותר מ-23 מדינות שונות, בהם לומדים מעל ל-200,000 תלמידים בכל שנה.

נתונים אלו מתווספים אל מיליוני הבוגרים שכבר משוחחים באנגלית בטבעיות ובחופשיות.

הוול סטריט, הוא היום בית הספר הגדול ביותר בישראל ללימודי השפה האנגלית, וישנם היום יותר מתשעה מרכזים שונים הפועלים בכל רחבי הארץ.

חברת וול סטריט החלה לפעול בישראל לראשונה לפני יותר מתשע שנים, התפתחה מאוד במהלך השנים וסייעה למאות תלמידים ברמות לימוד שונות לשפר את האנגלית שלהם תוך זמן קצר.

שיטות הלימוד החדישות של בית הספר וול סטריט הופכות את לימוד השפה האנגלית ממטלה לא נעימה למשימה פשוטה, ואת האנגלית לשפה אהובה.

תוכנית הלימודים והשיעורים מותאמים הן לרמה וליכולות של כל לומד והן לזמן הפנוי העומד לרשותו ללא כל תלות בקבוצה.

הקורסים בבית הספר וול סטריט מחולקים ליותר מ-12 רמות לימוד שונות: החל מרמת מתחילים בסיסית ביותר וכלה ברמת מתקדמים, המיועדת למי שכבר שולט בשפה וצריך רק שיפורים קלים.

בנוסף לכך, בוול סטריט ישנם גם קורסים ללימוד אנגלית עסקית בחמש רמות לימוד שונות.

לפני תחילת כל קורס נערכת בחינה מקצועית לתלמיד, באמצעותה נקבעת רמת הקורס אליו הוא יצטרף ובהתאם לכך מותאם עבורו גם מסלול לימודים אישי.

רוצה לדבר אנגלית שוטפת?
הרשם עכשיו וקבל חודש מתנה!

קורסים ללמוד אנגלית של בית הספר וול סטריט

  • קורס אנגלית למתחילים – הכרה בסיסית של השפה ושל האותיות, תרגול כתיבה וקריאה באנגלית ויצירת אוצר מילים בסיסי
  • קורס כללי ללימוד אנגלית – מטרת הקורס היא לשפר את יכולת הדיבור בשפה האנגלית, את הקריאה וגם את יכולת הכתיבה
  • קורס ללימוד אנגלית למתקדמים – מטרת הקורס היא להרחיב את אוצר המילים הקיים, לשפר את יכולות הקריאה והכתיבה באנגלית גם ברמה ספרותית גבוהה
  • קורס ללימוד אנגלית עסקית – מטרת הקורס היא לשפר את יכולת הדיבור, להגדיל את אוצר המילים תוך התאמה לתחומי עיסוק שונים, כדוגמת: ניהול עסקים, מכירות, שיווק, ניהול כספי ותחומים נוספים
  • בנוסף לקורסים מובילים אלה באנגלית, ישנם קורסים אחרים המותאמים במיוחד לצרכים של תלמידים שונים.

שיטת הלימוד בוול סטריט מבוססת על עקרונות כמו לימוד בשיטה אישית ומותאמת ללקוח; רמת לימודים גבוהה; אפשרות לשלב את לימודי האנגלית בתוך סדר יום עבודה עמוס; שיטה מעניינת ומהנה; מורים מנוסים מאוד ומקצועיים, והשגה של שיפור משמעותי בשליטה באנגלית בפרק זמן קצר מאד.

רוצה לדבר אנגלית שוטפת?
הרשם עכשיו וקבל חודש מתנה!

 וול סטריט - Wall Street

Share/Save/Bookmark