ראשי » קורס פסיכומטרי יואל גבע

קורס פסיכומטרי יואל גבע


הבחינה הפסיכומטרית

לימודים לקראת הבחינה הפסיכומטרית, הם צורך שאיתו מתמודד כמעט כל מי שמעוניין בלימודים אקדמאיים והשכלה גבוהה בארץ.

מבחן פסיכומטרי איננו המצאה ישראלית וגם בחו"ל ישנם מבחני קבלה כלל ארציים (ולעיתים אף כלל עולמיים) שנועדו לבחון מועמדים עבור לימודים אקדמאיים במוסדות הלימודים השונים.

ככל שתחום הלימוד נחשק ומבוקש יותר, הסטודנט יצטרך להשיג ציון גבוה יותר במבחן הפסיכומטרי.

המבחן בוחן לא רק את רמת ההשכלה של הנבחן בתחומי אנגלית, מתמטיקה והבנת הנקרא, אלא גם מדדים כמו זריזות המחשבה, יכולת הבנת הנקרא, לוגיקה בסיסית ויכולת למאמץ מחשבתי לטווחי זמן ארוכים.

ידוע כי לימודים מכינים לקראת המבחן הפסיכומטרי מסייעים מאוד להשגת ציונים גבוהים במבחן, עד כדי כך שמכוני לימוד מסוימים מציעים קורס חוזר, ללא עלות, באם הציון המושג במבחן אינו תואם את הציפיות של הסטודנט.

קורס הכנה לפסיכומטרי מלמד את הנבחן "טריקים" אשר יסייעו לו בהתמודדות עם המבחן הפסיכומטרי ומשפר את ההשכלה והיכולת הנדרשת למבחן מן הסוג הזה.

בין המוסדות המכובדים והמוכרים בארץ ללימודים והכנה לקורס פסיכומטרי, נמצא המכון ללימודי פסיכומטרי של יואל גבע.

תחשוב רחוק: העתיד מתחיל בקורס הפסיכומטרי הטוב ביותר!

יואל גבע – קורסי הכנה לפסיכומטרי

בית הספר לפסיכומטרי של יואל גבע הוא מן הוותיקים והמוכרים בארץ. הוא נפתח בשנת 1991, ומאז ועד היום הוא מכין תלמידים לבחינה הפסיכומטרית ולבחינות בגרות.

נוסף לכך, יואל גבע מפיק ספרי לימוד ואוגדני תרגול לבחינה הפסיכומטרית.

בתי הספר של יואל גבע ממוקמים בתשעה סניפים ברחבי הארץ: בתל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה, הרצליה, כפר סבא, חיפה, ירושלים, ובאר שבע.

הייחוד של מכון יואל גבע ללימודי פסיכומטרי

בית הספר של יואל גבע מציין שני יתרונות שהוא מקפיד עליהם, ביחס למכונים אחרים ללימודי פסיכומטרי.

האחד הוא כמות רבה של שעות לימוד ותרגול פרונטלי, והשני – הדרכה אישית (מורה מול תלמיד) ולא רק הדרכה קבוצתית.

כמובן שהדרכה אישית כזו, מהווה יתרון משמעותי עבור מי שמתקשה דווקא בתחום זה או אחר ויוכל במקרה כזה לקבל חיזוקים פרטניים בתחומים שעשויים להשפיע משמעותית על ציונו בבחינה הפסיכומטרית.

יואל גבע – מרתון לימודים לפני הבחינה

ייחוד נוסף ומשמעותי של יואל גבע בתחום הלימודים לפסיכומטרי, הוא קיום מרתון לימודים במועד קרוב למועד הבחינה (החל מכשבועיים וחצי לפני מועד הבחינה הפסיכומטרית).

במרתון זה, נאספים התלמידים למשך שעות רבות למעין "טירונות פסיכומטרי", אשר במהלכן מבצעים שוב ושוב בחינות פסיכומטריות מלאות בתנאים דומים לאלה של הבחינה עצמה.

בשעות אלה מתבצעים תרגולים של תחומים ספציפיים בבחינה, תרגולים מתוזמנים של חלקים מהבחינה או של בחינות מלאות ובודקים את הבחינה על מנת ללמוד מטעויות.

במכון הלימודים של יואל גבע אומרים, שלאחר כשבועיים וחצי של אימונים אינטנסיביים אלה, התלמיד מגיע לבחינה מתורגל "בשיא הכושר".

יואל גבע מאפשר לתלמידיו קורס נוסף בחצי מחיר

נראה כי במכון ללימודי פסיכומטרי של יואל גבע כבר מכירים את אחוזי ההצלחה שלהם.

משום כך, המכון מבטיח לתלמידים אשר נכחו בשיעורים והכינו את שיעורי הבית ובכל זאת לא הצליחו להשיג בבחינה את הציון שהיה רצוי להם – לחזור על הקורס במחיר מופחת משמעותית של חצי מחיר.

באם החלטתם לשפר את הציון שלכם, אין חובה להתחיל מיד בלימודים. מכון הפסיכומטרי של יואל גבע, מאפשר לכם להצטרף לקורס נוסף עד שלוש שנים מיום הרישום לקורס הראשון.

תחשוב רחוק: העתיד מתחיל בקורס הפסיכומטרי הטוב ביותר!

Share/Save/Bookmark