ראשי » מכללת סלע

מכללת סלע


מכללת סלע היא חלק ממרכז לימודים יחודי הכולל בית תוכנה ובית ספר למקצועות ההיי-טק והגרפיקה. המכללה, הפועלת מאז 1990, מציעה מסלולי לימוד המקיפים את כל תחומי הידע והעיסוק בעולם המחשבים ואף משלבת בוגרים מצטיינים בעבודה בבית התוכנה.

סלע שומרת על קשרי עבודה רציפים עם תעשיית ההיי-טק ומעדכנת את תוכניות הלימודים תדיר בהתאם להתפתחויות בשוק.

החברה מוסמכת להעביר קורסים מטעם החברות המובילות בעולם, והנה חלק מחברה בינלאומית שלה סניפים בארה"ב, קנדה והודו.

מסלולי הלימוד במכללה

המכללה מציעה מגוון קורסים בתחומי תוכנה, לימודי מחשבים וגרפיקה ממוחשבת:

פיתוח תוכנה ומחשבים – קורס המכשיר מפתחי תוכנה בכירים ומאפשר להוציא תעודה בינלאומית MCPD. הקורס מיועד לבעלי רקע בתחום המעוניינים להעמיק את מומחיותם.iStock_000005329462Small מכללת סלע

בדיקות תוכנה – קורס המלמד שיטות וטכנולוגיות חדישות להנדסת בדיקות תוכנה. הקורס כולל תרגול מעשי המעניק לתלמידים התנסות בתכנון בדיקות לפרויקטים בתחום ההיי-טק.

קיראו בהרחבה על: קורס QA בודקי תוכנה

בדיקות תוכנה למערכות מידע
– קורס המסמיך את תלמידיו לבצע בדיקות תוכנה במערכות מידע (IT).

ניהול מערכות ואבטחת מידע – הקורס מכשיר את התלמידים לעבודה כמנהלי מערכות ותשתיות, כולל התקנה רשתות מחשבים גדולות, הפעלה ותמיכה בהן.

מומחי לוחמת סייבר – לראשונה בישראל, מציעה המכללה מסלול ייחודי להכשרת קציני אבטחת מידע ארגוני ומומחים ללוחמת סייבר, המסוגלים להגן על ארגונים מפני חדירה וירטואלית.

עיצוב אתרים – קורס המכשיר מעצבים ומקימים של אתרי אינטרנט, הכולל את כל התוכנות הנפוצות ומקיף את כל האלמנטים הוויזואליים והתוכניים הקיימים בענף.

בוגרי המסלול לעיצוב אתרים יכולים להעמיק ולשכלל את שליטתם בתחום באמצעות קורס מולטימדיה אנימציה ותלת-ממד (למעוניינים לעסוק באנימציה ממוחשבת) או בקורס עיצוב גרפי למדיה פרסומית (למעוניינים בתחומי העיצוב, הפרסום והדפוס)

קורס MAYA – הכשרה לעבודה עם תוכנת MAYA לאנימציה בתלת-ממד, המובילה כיום בתעשיית הקולנוע.

הסמכת מנהלים – קורס המכשיר לעבודה במקצועות ניהוליים בתחום ההיי-טק, כולל התמחות בתחומי שיווק ופרסום.

ניהול משאבי אנוש – קורס המעניק ידע תיאורטי ומעשי של המקצוע וכולל התמחות בתחום.

קיראו עוד על: ניהול משאבי אנוש

מבדק התאמה וייעוץ חינם במכללת סלע

תנאי הקבלה למסלולי הלימוד השונים במכללת סלע משתנים בין הקורסים, והמכללה מזמינה את המעוניינים להצטרף ללימודים לערוך מבדק התאמה ללא תשלום וללא התחייבות.

זהו מבדק ממוחשב לייעוץ תעסוקתי שנותן הזדמנות לבדוק עד כמה המסלול המבוקש אכן מתאים למועמד. בנוסף, יועצי הלימודים של המכללה נכונים לשוחח עם מועמדים ולהמליץ להם על הקורס המתאים להם ביותר.

מכללת סלע גם עורכת כנסים הכוללים מגוון הרצאות בתחומים שונים, על הלימודים בפרט ועל תחום ההיי-טק בכלל. בכנסים הללו יכולים מועמדים ללימודים לפגוש מרצים במכללה ולהיחשף לתכנים המוצעים בה.

בנוסף, המכללה מזמינה את המתלבטים בנושא הלימודים להתנסות בשיעור על אחד מנושאי הלימוד, כדי לחוות למידה בדיוק כמו שהיא נעשית במסגרת הלימודים.

המכללה נמצאת על הגבול בין בני ברק לרמת גן, מול קניון איילון.

קיראו עוד בנושא: לימודי הנדסת תוכנה או לימודי אינטרנט

Share/Save/Bookmark